Το παγκόσμιο κύπελλο ξεκινά και σας παραθέτουμε για να γνωρίζετε καθημερινά το τηλεοπτικό πρόγραμμα . Αναλυτικά

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μουντιάλ έχει ως εξής:

Πέμπτη 14/6, ΕΡΤ1, 18:00, Ρωσία- Σαουδική Αραβία

Παρασκευή 15/6, ΕΡΤ1, 15:00, Αίγυπτος-Ουρουγουάη
Παρασκευή 15/6, ΕΡΤ1, 18:00, Μαρόκο-Ιράν

Παρασκευή 15/6, ΕΡΤ1, 21:00, Πορτογαλία-Ισπανία

Σάββατο 16/6, ΕΡΤ1, 13:00, Γαλλία-Αυστραλία
Σάββατο 16/6, ΕΡΤ1, 16:00, Αργεντινή-Ισλανδία
Σάββατο 16/6, ΕΡΤ1, 19:00, Περού-Δανία
Σάββατο 16/6, ΕΡΤ1, 22:00, Κροατία-Νιγηρία

Κυριακή 17/6, ΕΡΤ1, 15:00, Κόστα Ρίκα-Σερβία
Κυριακή 17/6, ΕΡΤ1, 18:00, Γερμανία-Μεξικό
Κυριακή 17/6, ΕΡΤ1, 21:00, Βραζιλία-Ελβετία

Δευτέρα 18/6, ΕΡΤ1, 15:00, Σουηδία-Νότια Κορέα
Δευτέρα 18/6 ΕΡΤ1, 18:00, Βέλγιο-Παναμάς
Δευτέρα 18/6, ΕΡΤ1, 21:00, Τυνησία-Αγγλία

Τρίτη 19/6, ΕΡΤ1, 15:00, Κολομβία-Ιαπωνία
Τρίτη 19/6, ΕΡΤ1, 18:00, Πολωνία-Σενεγάλη
Τρίτη 19/6, ΕΡΤ1, 21:00, Ρωσία-Αίγυπτος

Τετάρτη 20/6, ΕΡΤ1, 15:00, Πορτογαλία-Μαρόκο
Τετάρτη 20/6, ΕΡΤ1, 18:00, Ουρουγουάη-Σαουδική Αραβία
Τετάρτη 20/6, ΕΡΤ1, 21:00, Ιράν-Ισπανία

Πέμπτη 21/6, ΕΡΤ1, 15:00, Δανία-Αυστραλία
Πέμπτη 21/6, ΕΡΤ1, 18:00, Γαλλία-Περού
Πέμπτη 21/6, ΕΡΤ1, 21:00, Αργεντινή-Κροατία

Παρασκευή 22/6, ΕΡΤ1, 15:00, Βραζιλία-Κόστα Ρίκα
Παρασκευή 22/6, ΕΡΤ1, 18:00, Νιγηρία-Ισλανδία
Παρασκευή 22/6, ΕΡΤ1, 21:00, Σερβία-Ελβετία

Σάββατο 23/6, ΕΡΤ1, 15:00, Βέλγιο-Τυνησία
Σάββατο 23/6, ΕΡΤ1, 18:00, Νότια Κορέα-Μεξικό
Σάββατο 23/6, ΕΡΤ1, 21:00, Γερμανία-Σουηδία

Κυριακή 24/6 ΕΡΤ1, 15:00, Αγγλία-Παναμάς
Κυριακή 24/6 ΕΡΤ1, 18:00, Ιαπωνία-Σενεγάλη
Κυριακή 24/6, ΕΡΤ1, 21:00, Πολωνία-Κολομβία

Δευτέρα 25/6, ΕΡΤ1, 17:00, Ουρουγουάη-Ρωσία
Δευτέρα 25/6 ΕΡΤ2, 17:00, Σαουδική Αραβία-Αίγυπτος
Δευτέρα 25/6, ΕΡΤ1, 21:00, Ισπανία-Μαρόκο
Δευτέρα 25/6, ΕΡΤ2, 21:00, Ιράν-Πορτογαλία

Τρίτη 26/6, ΕΡΤ1, 17:00, Δανία-Γαλλία
Τρίτη 26/6, ΕΡΤ2, 17:00, Αυστραλία-Περού
Τρίτη 26/6, ΕΡΤ1, 21:00, Νιγηρία-Αργεντινή
Τρίτη 26/6, ΕΡΤ2, 21:00, Ισλανδία-Κροατία

Τετάρτη 27/6, ΕΡΤ1, 17:00, Νότια Κορέα-Γερμανία
Τετάρτη 27/6, ΕΡΤ2, 17:00, Μεξικό-Σουηδία
Τετάρτη 27/6, ΕΡΤ1, 21:00, Σερβία-Βραζιλία
Τετάρτη 27/6, ΕΡΤ2, 21:00, Ελβετία-Κόστα Ρίκα

Πέμπτη 28/6, ΕΡΤ1, 17:00, Σενεγάλη-Κολομβία
Πέμπτη 28/6, ΕΡΤ2, 17:00, Ιαπωνία-Πολωνία
Πέμπτη 28/6, ΕΡΤ1, 21:00, Αγγλία-Βέλγιο
Πέμπτη 28/6, ΕΡΤ2, 21:00, Παναμάς-Τυνησία

Σάββατο 30/6, ΕΡΤ1, 17:00, Φάση των «16»
Σάββατο 30/6, ΕΡΤ1, 21:00, Φάση των «16»

Κυριακή 1/7, ΕΡΤ1, 17:00, Φάση των «16»
Κυριακή 1/7, ΕΡΤ1, 21:00, Φάση των «16»

Δευτέρα 2/7, ΕΡΤ1, 17:00, Φάση των «16»
Δευτέρα 2/7, ΕΡΤ1, 21:00, Φάση των «16»

Τρίτη 3/7, ΕΡΤ1, 17:00, Φάση των «16»
Τρίτη 3/7, ΕΡΤ1, 21:00, Φάση των «16»

Παρασκευή 6/7, ΕΡΤ1, 17:00, Προημιτελικός
Παρασκευή 6/7, ΕΡΤ1, 21:00, Προημιτελικός

Σάββατο 7/7, ΕΡΤ1, 17:00, Προημιτελικός
Σάββατο 7/7, ΕΡΤ1, 21:00, Προημιτελικός

Τρίτη 10/7, ΕΡΤ1, 21:00, Ημιτελικός

Τετάρτη 11/7, ΕΡΤ1, 21:00, Ημιτελικός

Σάββατο 14/7, ΕΡΤ1, 17:00, Αγώνας για θέσεις 3-4

Κυριακή 15/7, ΕΡΤ1, 18:00, Τελικός