Στη δημοσιότητα δόθηκαν από την εφορευτική επιτροπή της ΝΔ τα ονόματα όλων των υποψηφίων για τις εσωκομματικές εκλογές που θα πραγματοποιηθούν στις 24 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά :

 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΕΕΠ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΕΕΠ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

1.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

2.ΓΚΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΓΛΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

4.ΔΙΑΚΙΔΗ-ΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5.ΖΕΡΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

6.ΚΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

7.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

8.ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

9.ΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

10.ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

11.ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

12.ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ-ΤΑΡΑΣΛΙΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΣΥΖ. ΚΩΝ/ΝΟΥ)

13.ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΡΦΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

-ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΡΟΔΟΥ

1.ΑΡΝΙΤΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΚΕΦΑΛΑ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

4.ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

5.ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6.ΛΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7.ΟΡΦΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8.ΣΤΑΜΠΟΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

9.ΣΥΚΟΦΥΛΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

10.ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΩ

ΨΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

-ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΩ

1.ΒΑΒΙΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΓΙΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΖΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4.ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5.ΜΠΑΛΑΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

6.ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8.ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗ

9.ΣΤΟΙΛΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

-ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

1.ΓΚΙΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΚΑΘΟΠΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΥΖ. ΕΜΜ.ΚΟΡΦΙΑ

3.ΚΑΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4.ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5.ΚΑΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6.ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ

7.ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

8.ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ 

9.ΧΑΛΚΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

10.ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΛΕΡΟΥ

1.ΠΙΤΤΑΡΟΚΟΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΤΣΑΧΟΥΡΓΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΛΕΡΟΥ

1.ΒΡΑΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ

2.ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4.ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5.ΚΑΝΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6.ΚΑΡΑΝΤΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7.ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

8.ΣΠΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

9.ΤΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

10.ΤΣΑΠΕΛΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΠΑΤΜΟΥ

ΗΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

-ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΑΤΜΟΥ

1.ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2.ΓΡΥΛΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

3.ΓΙΑΝΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4.ΗΛΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

5.ΚΑΜΙΤΣΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

6.ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΠΟΘΗΤΟΥ

7.ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

8.ΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

9.ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗΣ ΒΑΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

1.ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΥ

2.ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4.ΛΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5.ΜΙΚΡΟΠΑΝΔΡΕΜΕΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

6.ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ

7.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ

ΠΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ

1.ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

3.ΣΤΑΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΤΗΛΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΗΛΟΥ

1.ΛΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

2.ΜΟΡΦΩΠΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

3.ΣΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

4.ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

5.ΧΑΤΖΗΦΟΥΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

6.ΧΑΤΖΗΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

7.ΧΑΤΖΗΦΟΥΝΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ

ΟΡΣΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ

1.ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2.ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3.ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4.ΟΡΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

5.ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6.ΣΦΗΚΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

7.ΧΑΡΤΟΦΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΝΕΔΡΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

1.ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΓΚΙΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.ΓΚΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4.ΓΛΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

5.ΔΙΑΚΙΔΗ-ΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6.ΖΕΡΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

7.ΖΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

8.ΗΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

9.ΚΑΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10.ΚΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

11.ΚΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

12.ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

13.ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14.ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

15.ΜΗΝΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΗΝΑΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

17.ΟΡΦΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18.ΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19.ΠΙΤΤΑΡΟΚΟΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20.ΣΤΑΜΠΟΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

21.ΤΣΑΧΟΥΡΓΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

22.ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ-ΤΑΡΑΣΛΙΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(ΣΥΖ. ΚΩΝ/ΝΟΥ)

23.ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

24.ΨΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

 1,183 total views,  2 views today